AKTUALITY

ZAVŘENO

23.04.2019 - Oznamujeme Vám, že dne 27.4.2019 bude provozovna ve Veselí nad Moravou UZAVŘENA... více..

ZAVŘENO

14.02.2019 - Oznamujeme Vám, že v sobotu dne 16.2.2019 bude z důvodu uzavírky silnice I/55 Veselí nad Moravou, provozovna ve Veselí nad Moravou uzavřenaDěkujeme za pochopení. .. více..

Služby

Vykupujeme tyto druhy odpadů:

 

Papír


Odevzdaný papír nesmí obsahovat kovové, plastové, textilní a jiné příměsi. Papír se třídí na noviny, časopisy a letáky, vlnitou lepenku, smíšený - vytříděním se zvyšuje jeho výkupní cena. Viz Aktuální ceník výkupu.
Firmám nabízíme i skartaci dokumentů. Nesmí obsahovat šanony. Dokumenty jsou lisovány do balíků a expedovány do papíren.

Železo


Železný odpad nesmí obsahovat nekovové předměty, šamot, látky zdraví škodlivé, musí být bez olejových náplní. Dělí se podle tloušťky železa na lehké (plechy, drobný šrot), těžké (silnostěnné trubky, traverzy, tloušťka je více než 5 mm) a litina.

 


Barevné kovy


Barevné kovy nesmí magnetovat, při obsahu železa se ceny snižují. Ceny jednotlivých druhů jsou odvozeny z aktuálního stavu LME (Londýnská burza kovů). Patří sem měděné odpady, mosazné odpady, bronzové odpady, hliníkové odpady, zinkové odpady a olovnaté odpady.

 

Autobaterie


Vykupujeme všechny druhy olovnatých akumulátorů. Baterie se odevzdávají v nezměněném stavu tak, jak je vyjmete, s kyselinou.

 

Sklo


Skleněný odpad bereme zdarma. Do skla nepatří autoskla, lepené sklo, drátěné sklo, zrcadla, zářivky.

 

Plastový odpad


Z plastových odpadů odebíráme fólie. PET láhve, tvrzené plasty, plastové přepravky a ostatní plastový odpad nebereme.