AKTUALITY

Výkupna Veselí nad Moravou

12.01.2021 - Oznamujeme Vám, že provozovna Pánov 3989, Hodonín 69501 je zrušena. Výkup železa, barevných kovů a akubaterii probíhá na provozovně Masarykova 1664, Veselí nad Moravou 69801 tel: 518 322 344.. více..

Vánoční svátky

17.12.2020 - Oznamujeme Vám, že od 21.12.2020 - 04.01.2021 bude provozovna ve Veselí nad Moravou Uzavřena z důvodů čerpání dovolené a vánočních svátků... více..

Služby

Vykupujeme tyto druhy odpadů:

 

Papír


Odevzdaný papír nesmí obsahovat kovové, plastové, textilní a jiné příměsi. Papír se třídí na noviny, časopisy a letáky, vlnitou lepenku, smíšený - vytříděním se zvyšuje jeho výkupní cena. Viz Aktuální ceník výkupu.
Firmám nabízíme i skartaci dokumentů. Nesmí obsahovat šanony. Dokumenty jsou lisovány do balíků a expedovány do papíren.

Železo


Železný odpad nesmí obsahovat nekovové předměty, šamot, látky zdraví škodlivé, musí být bez olejových náplní. Dělí se podle tloušťky železa na lehké (plechy, drobný šrot), těžké (silnostěnné trubky, traverzy, tloušťka je více než 5 mm) a litina.

 


Barevné kovy


Barevné kovy nesmí magnetovat, při obsahu železa se ceny snižují. Ceny jednotlivých druhů jsou odvozeny z aktuálního stavu LME (Londýnská burza kovů). Patří sem měděné odpady, mosazné odpady, bronzové odpady, hliníkové odpady, zinkové odpady a olovnaté odpady.

 

Autobaterie


Vykupujeme všechny druhy olovnatých akumulátorů. Baterie se odevzdávají v nezměněném stavu tak, jak je vyjmete, s kyselinou.

 

Sklo


Skleněný odpad bereme zdarma. Do skla nepatří autoskla, lepené sklo, drátěné sklo, zrcadla, zářivky.

 

Plastový odpad


Z plastových odpadů odebíráme fólie. PET láhve, tvrzené plasty, plastové přepravky a ostatní plastový odpad nebereme.